TitelDatumPopulariteitActiefReacties
08. Contact
05. Belangrijke instanties
04. Digitale nieuwsbrief, website, social-media
Ouders, leerlingen en geïnteresseerden worden regelmatig op de hoogte gehouden over allerlei wetenswaardigheden die binnen De Vos plaatsvinden. Dit gebeurt in een digitale nieuwsbrief. Tevens zijn er nieuws items te vinden op de website en onze social-media kanalen.
03. Informatieavond
In alle afdelingen worden de ouders minstens één keer per jaar uitgenodigd voor een informatieavond. Hier komen voor de betreffende afdeling en vaak per leerjaar specifieke onderwerpen aan de orde, zoals de bevorderingsprocedure, de pakketkeuze en dergelijke.
02. Contact met docenten
Naar aanleiding van de rapporten vinden in alle leerjaren LOC-gesprekken plaats. Dit zijn leerling – ouder – coach gesprekken. Deze 10-minutengesprekken zijn bedoeld om de leerling de vorderingen toe te laten lichten aan de ouders/verzorgers onder begeleiding van de coach. Wanneer daartoe aanleiding bestaat benaderen docenten, mentor, coach of afdelingsleider de ouders/verzorgers ook op andere momenten en vanzelfsprekend kunnen ouders/verzorgers ook met hen contact opnemen.
01. Contact met ouders/verzorgers
Het contact dat Het Lyceum Vos met de ouders/verzorgers heeft, verloopt vaak via alle geledingen binnen de school. De wijze van contact verloopt incidenteel en informeel en geschiedt zowel mondeling als schriftelijk (voornamelijk per e-mail). Daarnaast bestaan er formele en gestructureerde contacten: individuele contacten met de coach, de mentor, leerlingcoördinator of afdelingsleider. De coach heeft gedurende het schooljaar regelmatig contact met de ouders/verzorgers over de vorderingen en de mentor over het gedrag van de leerlingen.
We vragen ouders/verzorgers wijzigingen in adressering, telefoonnummer en e-mailadres zo spoedig mogelijk door te geven aan de (leerling)administratie onder vermelding van de naam en de klas van de betreffende leerling. Ook worden ouders/verzorgers verzocht hun e-mail door te geven aan de schooladministratie indien dit nog niet is gebeurd.
Voorafgaand aan plaatsing in het eerste leerjaar voeren de afdelingsleiders met alle leerlingen en hun ouders/verzorgers overleg over de plaatsing in een afdeling naar aanleiding van het advies van de basisschool.